امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۶۳۵۸
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۸

فرمانده سنتکام: ایران منتظر سرنوشت تحریم تسلیحاتی است

خرداد: فرمانده سنتکام با ادعای اینکه ایران در انتظار سرنوشت تحریم تسلیحاتی در ماه اکتبر است، مدعی شد که بعد از آن تصمیم خواهند گرفت که علیه نیروهای آمریکا اقدام کنند یا نه.


به گزارش خرداد به نقل از فارس، «کنت فرانک مک کنزی» رئیس «ستاد فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا» موسوم به سنتکام، امروز (سه شنبه) مدعی شد که ایران منتظر سرنوشت تحریم تسلیحاتی علیه خود در شورای امنیت است.

خبرنگار شبکه «کان نیوز» رژیم صهیونیستی در صفحه توئیتر خود به نقل از مک کنزی نوشت: «ما تخمین می زنیم که آنها منتظر هستند تا ببیند در ماه اکتبر چه بر سر تحریم تسلیحاتی می آید، لغو می شود یا نه».

سرکرده تروریست های آمریکایی در منطقه، ادعا کرد: «همین موضوع (سرنوشت تحریم تسلیحاتی)، احتمالا ملاحظه آنها درباره اقدام علیه نیروهای آمریکایی را تعیین می کند... ترور [سردار] سلیمانی کار تصمیم گیری را برای آنها سخت کرده است».
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی