امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۶۳۶۶
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۱

امتحانات حضوری دانشگاه تهران تا اطلاع ثانوی لغو شد

خرداد: معاون آموزشی دانشگاه تهران گفت: به دلیل محدودیت های اعمال شده ناشی از شیوع کرونا در کشور، امتحانات حضوری دانشگاه تهران موقتا لغو شد و تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است.

به گزارش خرداد به نقل از فارس، سید حسین حسینی معاون آموزشی دانشگاه تهران  در پیگیری تکلیف امتحانات حضوری دانشگاه تهران، اظهارداشت: امتحانات حضوری دانشگاه تهران از اوایل تیرماه آغاز شده بود که پس از شیوع دوباره ویروس کرونا در کشور ابتدا به مدت یک هفته لغو شد.

وی ادامه داد: به دلیل اینکه امتحانات به صورت هماهنگ در یک زمان برگزار می شد، بنابراین امتحان همه استان ها لغو شد.

وی افزود: در حال حاضر هم به دلیل محدودیت های اعمال شده ناشی از شیوع کرونا در کشور، امتحانات حضوری دانشگاه تهران موقتا تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است.

*بازگشت محدودیت ها به مدت یک هفته

به دنبال اوج گیری کرونا در پایتخت و قرار گرفتن تهران در وضعیت هشدار، محدودیت های یک هفته ای جدید برای شهر تهران اعلام شد. بر اساس اعلام دوشنبه شب سازمان پیشگیری و مدیریت شهر تهران، این محدودیت ها که به مدت یک هفته اعمال خواهد شد به شرح زیر است:

«همه دانشگاه ها، حوزه های علمیه، آموزشگاه های فنی وحرفه ای، زبانسراها و سایر آموزشگاه ها و کتابخانه ها و همچنین سینما، تئاتر و مراکز مشابه، موزه و باغ موزه ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی، مساجد و مصلی ها به مدت یک هفته تعطیل هستند. همچنین برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش ها ممنوع است. باشگاه های ورزش های پربرخورد، کافه، قهوه خانه و چایخانه، باغ وحش و شهربازی ها، مراکز تفریحی آبی، استخرهای سرپوشیده و باشگاه های بدنسازی نیز بر اساس این دستورالعمل به مدت یک هفته تعطیل خواهند بود

برچسب ها: دانشگاه تهران
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی