امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۶۴۷۷
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴

قیمت دلار، امروز ۲۶ تیر ۹۹

خرداد: قیمت خرید دلار آمریکا در صرافی بانک ملی امروز ۲۲,۵۰۰(بیست و دو هزار و پانصد تومان) اعلام شد که نسبت به گذشته بالا رفت.

به گزارش خرداد ، براساس نرخ‌های اعلام شده قیمت دلار امروز در صرافی ملی بالا رفت و قیمت خرید دلار آمریکا 22,500(بیست و دو هزار و پانصد تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا 22,950(بیست و دو هزار و نهصد و پنجاه تومان) اعلام شد.

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت خرید یورو 24,550(بیست و چهار هزار و پانصد و پنجاه تومان) و قیمت فروش یورو 25,250(بیست و پنج هزار و دویست و پنجاه تومان) است.

بازار تهران امروز شاهد افزایش ۱۱۰ تومانی قیمت دلار است که ۲۴,۰۵۰ (بیست و چهار هزار و پنجاه ) تومان نرخ گذاری شد.


 قیمت دلار امروز در بازار تهران به مانند روز گذشته افزایش یافت و در کانال ۲۴ هزار تومان پیش رفت.

آخرین نرخ دلار در بازار تهران
امروز قیمت دلار در بازار تهران، به 24,050 (بیست و چهار هزار و پنجاه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 0.45 درصدی داشته است.

قیمت حواله امارات در بازار دوبی امروز
حواله امارات در بازار دوبی مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. حواله امارات در بازار دوبی که روز قبل تا ۶,۵۵۰ (شش هزار و پانصد و پنجاه ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ مصادف با ۱۶ جولای ۲۰۲۰ - با رشد ۱.۲ درصدی به ۶,۶۳۰ (شش هزار و ششصد و سی ) تومان رسید.
برچسب ها: قیمت دلار
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی