امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۶۸۷۴
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲

برگزاری مراسم The Best به صورت تله‌ماتیک

خرداد: فیفا به خاطر بحران کرونا مراسم بهترین های سال را می خواهد به صورت تله‌ماتیک برگزار کند و یان اوبلاک می تواند یکی از شانس های اصلی کسب The Best باشد.

برگزاری مراسم The Best به صورت تله‌ماتیک

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، بحران کرونا مراسم بهترین های سال فیفا را تهدید می کند و ممکن است به شکل متفاوتی برگزار شود. The Best نه در سپتامبر برگزار خواهد شد و نه در شهر میلان خواهد بود. قرار است به صورت تله ماتیک، بدون فرش قرمز باشد اما ببیندگان تلویزیونی وجود خواهند داشت. 

در آخرین دوره برندگان لیونل مسی، مگان رپینو و یورگن کلوپ بودند که بهترین بازیکن مرد و زن و بهترین سرمربی با رای سرمربیان و کاپیتان های ۲۰۹ فدراسیون عضو فیفا انتخاب شدند. تاکنون مربیان و بازیکنان که باید بهترین های فصل گذشته را انتخاب کنند برگه رای را از فیفا دریافت نکرده اند. به همین خاطر احتمال برگزاری مراسم به صورت تله‌ماتیک زیاد است. فیفا نمی خواهد در بحران کرونا ریسک کند. 

جوایز فیفا مانند توپ طلا که در سال های اخیر به لیونل مسی و کریستیانو رونالدو تعلق داشتند اکنون می توانند برندگان جدیدی داشته باشند. با لغو یورو و کوپا آمه ریکا به خاطر بحران کرونا عملکرد باشگاه در مرکز توجه قرار می گیرد به خصوص "هشت فینال" که مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا تا فینال به صورت تک بازی برگزار می شود.

این بازی ها از ۱۲ تا ۲۳ آگوست (۲۲ مرداد تا ۲ شهریور) به میزبانی لیسبون خواهد بود. هنوز حضور مسی و رونالدو در این مرحله مشخص نیست و تیم های بارسلونا و یوونتوس باید به ترتیب در دیدار برگشت یک هشتم نهایی به مصاف ناپولی و لیون بروند. در چنین شرایطی تیم های دیگر همچون اتلتیکومادرید در لیسبون حضور خواهند داشت، جایی که ستاره هایی همچون یان اوبلاک شایسته دریافت جایزه The Best هستند.
برچسب ها: مراسم The Best
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی