امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۷۱۰۶
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۹

کارت اعتباری سهام عدالت چیست؟

خرداد: دارندگان سهام عدالت می‌توانند از طریق سیستم بانکی تا سقف ۵۰ تا ۶۰ درصد از ارزش دارایی سهام عدالت خود کارت اعتباری دریافت.

پس آزادسازی سهام عدالت مسئولان دولتی بار‌ها عنوان کردند تا دارندگان این سهام از فروش آن خودداری کنند تا هم از ارزش این سهام کاسته نشود و هم بر این اساس برای اینکه سهامداران به نفروختن این سهام ترغیب شوند، کارت اعتباری سهام عدالت پیش بینی شد.

بر این اساس دارندگان سهام عدالت می‌توانند از طریق سیستم بانکی تا سقف ۵۰ تا ۶۰ درصد از ارزش دارایی سهام عدالت خود کارت اعتباری دریافت و با آن اقدام به خرید از مراکز خرید کنند و مدت زمان یکسال نیز فرصت تسویه با بانک را دارند.

هفته گذشته در شورای‌عالی بورس، اعطای کارت اعتباری سهام عدالت را مصوب و به بانک‌ها اجازه داد تا سهام عدالت را به وثیقه بگیرند.

با اجرایی شدن کارت اعتباری سهام عدالت نه تنها مردم برای فروش آن هجوم نمی‌آورند بلکه با دریافت این کارت می‌توانند نیاز مالی خود را برطرف کنند و با تسویه آن طی یکسال همچنان صاحب سهام خود باشند سهامی که قیمت آن روزانه در حال افزایش است.

منبع: میزان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی