امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۷۱۶۷
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
زیباترین خواستگاری جهان ثبت شد

دنباله‌دار نیووایز، شاهد نامزدی زوج آمریکایی

خرداد: عکسی از مردی در حال خواستگاری از یک زن، در شبی که دنباله‌دار نیووایز در آسمان صاف و پرستاره نیویورک مشاهده می‌شد، در روزهای اخیر در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها فراگیر شده است.

داستان این عکس را از زن جوانی پرسیدیم که شادترین لحظه زندگی‌اش با ظاهر شدن یکی از پرنورترین دنباله‌دارها در آسمان جهان همزمان شد.

دنباله‌دار نیووایز، شاهد نامزدی زوج آمریکایی

اریکا پندراک، ۲۶ ساله و اهل شهر نیویورک میلز در ایالت نیویورک است و جان نیکوترا در شهرک دیگری به نام ساکویت در همان ایالت زندگی می‌کند.

اریکا به بی‌بی‌سی فارسی گفت با جان در صفحه اینستاگرامش آشنا شده است.


دنباله‌دار نیووایز، شاهد نامزدی زوج آمریکایی

او گفت: دو سال پیش وقتی چیزی درباره بسکتبال بر روی اینستاگرام پست کرده بودم، جان به من پیام داد و گفت "تا حالا بسکتبال بازی نکردی؟" بعد هم شماره تلفن رد و بدل شد و دو هفته طول نکشید که با هم قرار مدار گذاشتیم.

اریکا می‌گوید او و جان درباره ازدواج با هم زیاد حرف زده، اما درباره زمان ازدواج توافقی نکرده بودند.


دنباله‌دار نیووایز، شاهد نامزدی زوج آمریکایی

خانم پندراک از آن شب خاطره‌انگیز و آن عکس معروف می‌گوید: "شب ۱۸ جولای قرار بود به کمپ خانوادگی جان برویم؛ دوست جان که عکاس است، پیشنهاد کرد دنباله‌دار را تماشا کنیم و او با دوربینش از ما عکس بگیرید".


دنباله‌دار نیووایز، شاهد نامزدی زوج آمریکایی

اریکا از لحظه خواستگاری گفت: "بعد از عکس اول، جان زانو زد و از من خواستگاری کرد، من که کاملاً غافلگیر شده بودم، بلافاصله بله گفتم و از خوشحالی اشک در چشمانم حلقه زد".

اریکا پندراک گفت او و نامزدش جان، این روزها در حال جستجوی تالار و محل مناسبی برای مراسم عروسی‌اند، اما تاریخ دقیق مراسم، هنوز معلوم نیست.

منبع: برترین ها
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی