امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۷۲۸۲
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۶

پیشنهاد تشکیل هیاتی از دولت و مجلس برای موضوع برگزار شدن کنکور سراسری

خرداد: یک عضو هیات رییسه مجلس پیشنهاد کرد هیاتی متشکل از دولت و مجلس موضوع برگزاری کنکور سراسری را بررسی کنند و اگر امکان رعایت پروتکل‌ها وجود ندارد، برای لغو کنکور تصمیم بگیرند.

حجت الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی با بیان این ادعا که پروتکل های بهداشتی برای عدم شیوع ویروس کرونا در آزمون دکتری رعایت نشده، اظهار کرد: برگزاری کنکور در مقطع کارشناسی ارشد و مخصوصا کارشناسی بسیار متفاوت از مقطع دکتری است چرا که حضور داوطلبان در دو کنکور ارشد و کارشناسی میلیونی است و به همین دلیل خطر گسترش بیماری بسیار بالاتر از مقطع دکتری است.

وی افزود: پیشنهاد می شود هیاتی متشکل از دولت و مجلس موضوع را بررسی کرده و اگر امکان رعایت پروتکل ها وجود ندارد، بهتر است کنکور لغو شود چرا که سلامت فرزندانمان از هر موضوع دیگری مهمتر است.

این عضو هیات رییسه مجلس یادآور شد: طی همین هفته رایزنی ها را در درون و بیرون مجلس ادامه خواهیم داد و اگر ببینیم امکان رعایت پروتکل ها وجود ندارد، تصمیم مناسب را اتخاذ خواهیم کرد.

منبع: ایسنا 
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی