امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۷۲۹۶
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۶

اتفاق بى سابقه در ورزش ايران پس از انقلاب: انتخابات يك هيات ورزشى با "يك كانديدا"

خرداد: برگزاری مجمع انتخابات هیات فوتبال استان قزوین تنها با حضور یک کاندیدا اتفاقى بى سابقه در تاريخ ورزش ايران بوده و شائبه مهندسی انتخابات برای گزینش یک فرد خاص برای رسیدن به ریاست اين هیات ورزشى را ايجاد كرده است.

به گزارش خرداد به نقل از روزنو،اين اتفاق در حالى رخ داده كه در این دوره تعدادی از مدیران استان قزوین که در سمت های مدیرکلی ، فرمانداری شهرستانهای استان ، شهرداریها ، شورای عالی استانها ، مدیریت در هیاتهای ورزشی استان و مدیریت در ارگانهای دولتی و خصوصی دارای سوابق مدیریتی هستند، به دلایل واهی از حضور در انتخابات کنار گذاشتند تا عرصه برای يك انتخابات تك نامزدى و مهندسى شده مهیا شود.

عجيب تر آن كه مجمع انتخابات هیات فوتبال استان قزوین که از نظر صاحب نظران و اهالی فوتبال استان قزوین کاملا غیر قانونی است، در یک اقدام بی سابقه قرار است در یک مکان غیر از اداره کل ورزش استان برگزار شود.
برچسب ها: قزوین ، هيات ورزشى
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی