امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۷۳۰۷
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳

گل‌محمدی: مثل تیم قهرمان بازی کردیم

خرداد: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش قهرمانانه برابر نساجی مازندران بازی کرد.

به گزارش ایسنا، یحیی گل‌محمدی پس از تساوی تیمش برابر نساجی مازندران، اظهار کرد: شاهد یک بازی یک طرفه بودیم. به غیر از صحنه گل که دروازه ما باز شد، نساجی دیگر سمت دروازه ما نیامد. مثل یک قهرمان بازی کردیم و تیم برتر میدان بودیم. بازیکنان نشان دادن که بی جهت قهرمان نشده‌اند. 

او افزود: ما می‌توانستیم با اختلاف چند گل، پیروز میدان باشیم اما روی زدن ضربات آخر بی‌دقت بودیم. می‌خواهم به هواداران بگویم که به این تیم افتخار کنند. واقعا فوتبال بازی کردن روی چمن مصنوعی سخت است. ما خوب بازی کردیم و حریف هم جوان مردانه بازی کرد. در هر صورت ادامه لیگ برای ما مهم است و این‌گونه نیست که لیگ را دست کم بگیریم. 

گل‌محمدی هم‌چنین گفت: قائم‌شهر فوتبال‌خیز است. استعدادهای نابی در این منطقه وجود دارد. تیمی مثل نساجی که مردم به آن افتخار می‌کنند باید امکانات بهتری در اختیار داشته باشد. ورزشگاه فعلی برای هواداران نساجی کوچک است. در این شهر (قائم شهر) یک هتل سه ستاره هم وجود ندارد که تیم‌ها در آن مستقر بشوند. این موضوع جای تأسف دارد. قائم‌شهر از نظر امکانات توریستی و ورزشی فقیر است. 
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی