امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۷۳۳۷
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۶

وزیر بهداشت: آماده برگزاری کنکور سراسری هستیم / هیچ کس نمی‌تواند به صورت صد درصد تضمین کند که هیچ اتفاقی نمی افتد

خرداد: وزیر بهداشت گفت: ما برای برگزاری کنکور سراسری با رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی آمادگی داریم.

به گزارش خرداد به نقل از باشگاه خبرنگاران سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست امروز با اعضای کمیسیون آموزش برای تعیین تکلیف برگزاری آزمون سراسری که در صحن مجلس برگزار شد، گفت: ما برای برگزاری کنکور سراسری با رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی آمادگی داریم.

او بیان کرد: البته این حرف به معنای آن نیست که کوچکترین عارضه‌ای اتفاق نمی افتد چرا که هیچ کس نمی‌تواند به صورت صد درصد تضمین کند که هیچ اتفاقی نمی افتد.

وزیر بهداشت اظهار کرد: اگر موضوع این است که کنکور سراسری برگزار نشود، این بحثی جداست ، اما درخواست دارم عزیزان موضوع برگزاری کنکور کارشناسی ارشد و دکتری را از کنکور سراسری جدا کنند.


در خصوص کنکور سراسری، جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا با حضور جمعی از نمایندگان و کارشناسان برگزار و ساز و کار مشخصی برای برگزاری کنکور سراسری با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی مشخص خواهد شد.

در مجموع، جلسه امروز کمیسیون آموزش مجلس و جمعی از نمایندگان با وزیر بهداشت، وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش، نقش مشورتی داشت و تمامی حضار بر تصمیم گیری نهایی توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا تاکید کردند.
برچسب ها: وزیر بهداشت
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی