امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۷۵۳۳
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸

دونالد ترامپ: هیچ‌کس نمی‌تواند مشخص کند انفجار بیروت ناشی از حمله بوده است

خرداد: رئیس‌جمهوری آمریکا در کنفرانسی خبری گفت که در حال حاضر هیچ‌کس نمی‌تواند مشخص کند انفجار بیروت ناشی از حمله بوده است.

به گزارش خرداد به نقل از ایلنا، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا در کنفرانسی خبری درباره انفجار بیروت گفت که در حال حاضر هیچ کسی نمی‌تواند مشخص کند انفجار بیروت ناشی از حمله بوده است.

وی افزود: «عده‌ای این انفجار را ناشی از حمله می‌دانند و برخی دیگر نظر متفاوتی دارند. هیچ کسی تا این لحظه نمی داند در بیروت چه اتفاقی افتاده است، عده‌ای معتقدند که ممکن است تجهیزات انفجاری دلیل این حادثه باشد».

این در حالی است که رئیس‌جمهوری آمریکا پیش از این گفته بود که مقام‌های نظامی این کشور به وی گفته‌اند که به نظر می‌رسد انفجار مهیب بیروت، یک «حمله» بوده است.

ترامپ به جزئیات بیشتری در خصوص این‌که دولت وی چگونه به این نتیجه رسیده است، اشاه‌ای نکرد.

وی افزود که «ژنرال‌های عالی ما» اطلاع داده‌اند که آنها احساس می‌کنند که این انفجار ناشی از یک حادثه نبوده است.

ترامپ در جمع خبرنگاران گفت: «بر اساس ارزیابی آنها -آنها بهتر از من می‌دانند- به نظر می‌رسد این انفجار یک حمله بوده است. این انفجار ناشی از بمب یا چیزی شبیه آن بوده است».

رئیس‌جمهوری آمریکا همچنین گفت که دعای ما با قربانیان این حادثه بوده و واشنگتن آماده کمک به آنها است.
برچسب ها: دونالد ترامپ
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی