امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۷۶۱۲
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰

سندرز: ترامپ به دنبال کاهش مشارکت در انتخابات است / اگر مشارکت مردم کمتر شود، ترامپ پیروز می‌شود

خرداد: سناتور ایالت ورمونت، دونالد ترامپ رییس جمهوری این کشور را به کارشکنی در فعالیت اداره پست متهم کرد و گفت که هدف وی از تلاش برای تعویق انتخابات، کاهش مشارکت مردمی است.

به گزارش خرداد به نقل از ایرنا، «برنی سندرز» جمعه شب در پیامی توئیتری نوشت: اینکه ترامپ می‌خواهد در کار سرویس پست آمریکا کارشکنی کند، دلیل دارد. مردم در بحبوحه یک بیماری همه‌گیر به رأی‌گیری پستی نیاز دارند.

وی افزود: اگر همانگونه که ترامپ می‌خواهد، رأی‌گیری پستی با تأخیر مواجه شود، مردم کمتری در انتخابات شرکت خواهند کرد. اگر مشارکت مردم کمتر شود، ترامپ پیروز خواهد شد.

سندرز تأکید کرد: از اداره پست حمایت کنید. از دموکرات حمایت کنید.

رییس جمهوری آمریکا رأی‌گیری پستی را نوعی شلختگی خوانده و گفته است: هیچ کسی نمی‌داند چه بر سر آرا می‌آید، آرا گم می‌شوند یا در آن کلاهبرداری رخ می‌دهد.

وی همچنین پیشنهاد تعویق انتخابات را مطرح کرد که این پیشنهاد نیز با واکنش شدید منتقدان و مخالفان و حتی حامیانش مواجه شد.

منتقدان و حتی متحدان ترامپ این پیشنهاد را به عنوان تلاشی غیرجدی برای انحراف افکار عمومی از وضع بد اقتصادی ارزیابی کردند.

برخی کارشناسان هشدار دادند که حملات پرتکرار ترامپ می‌تواند باعث از دست رفتن اعتماد مردم آمریکا به فرایند انتخاباتی شود.
برچسب ها: سندرز ، ترامپ
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی