امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۷۶۵۵
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳

واکنش مطهری به موضع سید حسن نصرالله درباره سفر مکرون به لبنان / انقلابی‌های وطنی یاد بگیرند

خرداد: نماینده تهران در مجلس دهم سخن سید حسن نصرالله درباره سفر مکرون و کمک‌های فرانسه را درسی برای انقلابی‌های وطنی دانست.

به گزارش خرداد به نقل از همشهری آنلاین، علی مطهری نماینده تهران در مجلس دهم در حساب توییتری خود نوشت: «سخن سید حسن نصرالله درباره سفر مکرون و کمک‌های فرانسه به لبنان باید درسی برای انقلابی‌های وطنی باشد که حتی کمک‌های پزشکان بدون مرز را به بهانه جاسوسی بازگرداندند. موضع نصرالله حاکی از تدبیر او برای حفظ وحدت کلمه در لبنان و رفع مشکلات این کشور است.»

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در خصوص سفر مکرون رئیس جمهوری  فرانسه به لبنان در پی انفجار بیروت گفت: «بارزترین رویداد در این روزها سفر رئیس جمهوری فرانسه به لبنان بود و ما به هر سفر و کمکی در این روزها با دید مثبت می‌نگریم.»


محسن رضایی برخلاف دیدگاه سید حسن نصرالله در واکنش به سفر مکرون به لبنان خواستار عذرخواهی مکرون شده بود. {متن کامل اظهارات محسن رضایی}
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی