امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۷۶۹۲
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۹

عون درخواست برای تحقیقات بین المللی در خصوص انفجار بیروت را رد کرد

خرداد: دفتر میشل عون رییس جمهوری لبنان روز یکشنبه اعلام کرد که هدف از درخواست برای انجام تحقیقات بین المللی در خصوص انفجار بندر بیروت پایتخت لبنان اتلاف وقت است.

به گزارش خرداد، ایرنا به نقل از خبرگزاری ملی لبنان، این دفتر با صدور بیانیه با اعلام این مطلب افزود، دستگاه قضایی لبنان باید بسرعت مشخص کند که در خصوص انفجار مزبور چه کسی مجرم و چه کسی بیگناه است.

این بیانیه به دنبال انتشار برخی اخبار به نقل از عون در دیدار با احمد ابوالغیط دبیر کل اتحادیه عرب در برخی رسانه های لبنانی مبنی بر تمایل رییس جمهوری لبنان به انجام تحقیقات عربی و بین المللی در ارتباط با انفجار روز سه شنبه ۱۴ مرداد ماه ۱۳۹۹ بندر بیروت صادر شد.

عون در اولین موضع گیری خود در روز چهارشنبه ۱۵ مرداد ماه نیز ضمن بازدید از محل انفجار در بندر بیروت، در نشست کابینه تاکید کرد: تحقیقات برای روشن شدن ابعاد و ابهامات انفجار ادامه دارد و مسئولان مقصر در این امر محاکمه خواهند شد.

محمد فهمی وزیر کشور لبنان نیز پیشتر بر ضرورت تحقیقات از سوی مقام های لبنانی تاکید کرده بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی