امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۷۷۲۱
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۵

یک نماینده: بیش از ۳۰ امضا برای استیضاح زنگنه در مجلس جمع شده است

خرداد: نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه محورهای استیضاح وزیر نفت همان محور شکایت از زنگنه است گفت: تا کنون بیش از 30 امضا برای استیضاح زنگنه در صحن جمع آوری شده است.

به گزارش خرداد ،ابوالفضل ابوترابی، نماینده مردم نجف آباد با اشاره به اینکه پس از طرح شکایت از بیژن زنگنه در مجلس شورای اسلامی وکلای ملت استیضاح وزیر نفت در صحن علنی را کلید زدند گفت: تا کنون بیش از 30 امضا برای استیضاح زنگنه در صحن جمع آوری شده است.

وی با اشاره به اینکه این استیضاح به 20 دلیل از سوی نمایندگان دنبال می شود که همگی این 20 موارد از مصادیق کم کاری وزیر نفت در حیطه وزارتی خود و تحمیل خسارت به اقتصاد کشور است افزود: عمده موارد استیضاح از وزیر نفت همان مواردی است که محورهای شکایت از زنگنه به قوه قضائیه را شامل می شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تاکید کرد: پیش بینی می کنیم که تعداد امضاها برای استیضاح زنگنه در روزهای آینده افزایش پیدا کند.

ابوترابی درخصوص شکایت از وزیر نفت گفت: این شکایت مراحل قانونی خود را در مجلس طی کرده و بناست به زودی در هفته آینده یا هفته های آینده به دیدار آیت الله رئیسی، ریاست قوه قضائیه برویم و شکایت را رسما در اختیارشان قرار دهیم.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی