امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۷۷۸۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۲

معاون جو بایدن به زودی معرفی می‌شود / احتمال انتخاب سوزان رایس

خرداد: کاندیدای دموکرات‌ها در انتخابات پیش رو، با نامزدهای اصلی پست معاون ریاست‌جمهوری احتمالی که فعلا تحت عنوان «یار انتخاباتی» در کنار وی خواهد بود، گفت‌وگو کرده و به زودی انتخاب خود را علنی خواهد کرد.

به گزارش خرداد به نقل از بی‌بی‌سی، «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات برای انتخابات پیش رو و رقابت با «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری فعلی، با نامزدهای اصلی پست معاون ریاست‌جمهوری احتمالی که فعلا تحت عنوان «یار انتخاباتی» در کنار او خواهد بود، گفت‌وگو کرده و به زودی انتخاب خود را علنی خواهد کرد.

وی در آغاز دور مقدماتی انتخابات درون حزبی دموکرات ها وعده داد که یک زن را به عنوان یار انتخاباتی خود برگزیند.

چنانچه او بتواند در انتخابات ماه نوامبر دونالد ترامپ را شکست دهد، یار انتخاباتی او نخستین معاون زن ریاست‌جمهوری آمریکا خواهد شد.

در حال حاضر، «نانسی پلوسی» رئیس دموکرات مجلس نمایندگان کنگره، بالاترین مقام حکومتی را که در دست زنان است بر عهده دارد.

روز دوشنبه گزارش های متعددی از شانس بالای «سوزان رایس» به عنوان یار انتخاباتی جو بایدن خبر دادند. او که در زمان «باراک اوباما» رئیس‌جمهوری سابق آمریکا، مشاور امنیت ملی او بود، یک آفریقایی‌تبار است و انتخابش می‌تواند علاوه بر جذب آرای زنان، رای جامعه سیاه‌پوستان آمریکا را هم برای بایدن جذب کند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی