امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۷۸۵۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۷

ترامپ: اگر بایدن پیروز انتخابات شود، آمریکایی‌ها باید زبان چینی بیاموزند!

خرداد:  رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای ضمن انتقاد مجدد از چین، گفت، اگر جو بایدن در انتخابات پیروز شود آمریکایی‌ها باید زبان چینی یاد بگیرند.

دونالد ترامپ، در این مصاحبه با هیو هویت، مجری یک شبکه رادیویی آمریکایی افزود: اگر من در انتخابات نوامبر پیروز نشوم، چین مالک آمریکا خواهد شد. آن وقت شما نیز باید زبان چینی بیاموزید! ترامپ که زمانی به گفته خودش روابط "فوق‌العاده‌ای‌" با شی جینپینگ، رئیس جمهور چین داشت، گفت: به خاطر کاری که چین با این "ویروس چینی" (کرونا) کرد، من دیگر روابط خوبی با رهبر این کشور ندارم. وی همچنین تاکید کرد که به خاطر تعرفه‌های آمریکا، چین بدترین سال در 67 سال گذشته را تجربه کرده است.

ترامپ، «کرونا» را «طاعون چینی»، خواند
رییس‌جمهور ایالات متحده آمریکا در پیامی توییتری نوشت: ما بیش از هر کشور دیگری در دنیا تست می‌گیریم، گرفتن تست بیشتر کرونا که چیز خوبی است به شناسایی موارد بیشتر ابتلا کمک می‌کند که حکم طلا را برای اخبار جعلی دارد. آن‌ها از موارد ابتلا استفاده می‌کنند تا کار فوق‌العاده مردان و زنان با عظمت آمریکایی را در مبارزه با طاعون چینی، بی‌ارزش جلوه دهند.
برچسب ها: ترامپ ، آمریکا
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی