امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۷۸۷۰
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۳

هوک: ملت ایران شعار مرگ بر آمریکا سر نمی‌دهند، بلکه این رژیم ایران است

خرداد: نماینده مستعفی دولت آمریکا در امور ایران مدعی شد رئیس‌جمهور این کشور دنبال توافق جدید با ایران است.

 نماینده مستعفی دولت آمریکا در امور ایران در مصاحبه با یک شبکه خبری آمریکایی به تکرار ادعاهای همیشگی پرداخت.

وی روز سه شنبه در گفت‌وگو با شبکه خبری «نیوز مکس» علی‌رغم اقدامات آمریکا ضد ملت ایران تلاش کرد واشنگتن را دوست ملت ایران جلوه دهد. او علاوه بر این، تلاش کرد شعارهای مردم ایران ضد آمریکا را به حکومت ایران نسبت دهد.

نماینده مستعفی دولت آمریکا در امور ایران گفت: «مردم ایران و آمریکا مشترکات بسیاری دارند. ملت ایران شعار مرگ بر آمریکا سر نمی‌دهند، بلکه این رژیم ایران است. من بی‌صبرانه مشتاق روزی هستم که مردم ایران دولتی داشته باشد که بیشتر نماینده آنها باشد.»

هوک ادامه داد: «ترامپ در مواجهه با ایران کار خارق‌العاده‌ای انجام داده است. آن‌ها اینک بدترین بحران‌های اقتصادی ۴۱ ساله خود را سپری می‌کنند.»

وی در ادامه با بیان این ادعا که از زمان روی کار آمدن ترامپ حکومت ایران تضعیف شده، گفت: «این رژیم می‌داند که دولت ترامپ راهبردی را به کار گرفته که به تضعیف حکومت منجر شده و ترامپ کارنامه بسیار چشمگیری در ایستادگی برابر این رژیم دارد.»

نماینده مستعفی دولت آمریکا در امور ایران مدعی شد که دولت ترامپ سیاست‌های درستی به کار گرفته و دولت ترامپ این سیاست را در دور دوم ریاست‌جمهوری خود هم ادامه خواهد داد.

هوک خاطرنشان کرد: «رئیس جمهور آمریکا مایل به توافق جدید و جایگزین شدن آن با توافق هسته‌ای شکست خورده است اما سیاست فشار ما کارساز بوده است.»

منبع: ایمنا
برچسب ها: هوک
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی