امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۷۹۱۳
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۳

قالیباف از میرسلیم و یاشار سلطانی شکایت کرد

خرداد: مدیرکل روابط عمومی مجلس خبر از شکایت از تخریب کنندگان مجلس داد. مصطفی میرسلیم نماینده تهران که اتهام بزرگی به رییس مجلس وارد کرده یکی از این افراد است. یاشار سلطانی که همین ادعا را تکرار کرده هم از همین جمله است که مورد شکایت قرار گرفته است.

ساعتی پیش مدیر کل روابط عمومی مجلس از ارائه دادخواست علیه تخریب کنندگان به قوه قضاییه خبر داده بود. پی گیری خبرنگار حکایت از شکایت از چهار نفر به اتهام نشر اکاذیب و افترا دارد.

مصطفی میرسلیم نماینده تهران که اتهام بزرگی به رییس مجلس وارد کرده یکی از این افراد است. یاشار سلطانی که همین ادعا را تکرار کرده هم از همین جمله است که مورد شکایت قرار گرفته است. وحید اشتری و صدرا محقق از دیگر افرادی هستند که از آن‌ها شکایت شده است.

این افراد طی روز‌های گذشته اتهام‌هایی را متوجه رییس مجلس کرده اند که علی شریفی به عنوان مدیر روابط عمومی مجلس خبر از شکایت از آن‌ها داده است.

مدیرکل روابط عمومی مجلس خبر از شکایت از تخریب کنندگان مجلس داد و در توییتی نوشت: امیدواریم این بار تعللی دربرخورد قانونی نباشد.

شکایت قالیباف از میرسلیم

منبع: فردا

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی