امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۷۹۳۲
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۴

ترامپ: توافق امارات و اسرائیل دستاورد تیم من است

خرداد: رئیس جمهوری آمریکا که در سیاست خارجی دستانی خالی را دارد، از تماس تلفنی ولیعهد امارات متحده عربی با نخست وزیر رژیم صهیونیستی استقبال کرد و آن را دستاورد تیم خود دانست.

 دونالد ترامپ روز پنج‌شنبه در حالیکه جرد کوشنر داماد و نماینده ویژه وی در فرایند طرح موسوم به معامله قرن، سفیر آمریکا در سرزمین‌های اشغالی، برایان هوک نماینده مستعفی در امور ایران و استیون منوچین وزیر خزانه داری دولت وی حضور داشتند، این مطلب را مطرح کرد.

وی در حالیکه بر به رسمیت شناختن اشغالگری رژیم صهیونیستی افتخار می‌کرد، افزود: می‌خواهم نام این توافق را «دونالد جی ترامپ» بگذارم اما فکر کردم رسانه‌ها آن را درک نمی‌کنند و این کار را نکردم.

رئیس جمهوری آمریکا در این نشست هم به فکر رقابت انتخاباتی بود و پس از آنکه وزیر خزانه داری وی درباره تحریم علیه ایران سخن گفت، اظهار کرد: کدام یک آسانتر است، توافق با دموکرات‌ها یا خاورمیانه؟ من فکر می‌کنم خاورمیانه بسیار منطقی‌تر هستند.

منبع: ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی