امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۷۹۳۵
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۱

صالحی: از معامله قرن، به توافق حقیر رسیدند

خرداد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره به رسمیت شناختن رژیم صهیونسیتی توسط دولت امارات نوشت: از معامله قرن به توافق حقیر رسیدند.

سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، درباره به رسمیت شناخته شدن رژیم غاصب صهیونیستی، توسط دولت امارات متحده عربی، در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توییتر نوشت: «از معامله قرن به توافق حقیر رسیدند. شناسایی اسرائیل توسط امارات!!

کوهی که موش زایید!»

وی با اشاره به حدیث امام علی (ع)، اضافه کرد: «قد ارعدوا و ابرقوا و مع هذین الامرین الفشل

چونان تندر خروشیدند و چونان برق درخشیدند، اما پیش نرفتند و واپس‌خزیدند.»

آمریکا، رژیم صهیونیستی و امارات متحده عربی روز پنجشنبه با انتشار بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند؛ ابوظبی و تل‌آویو رسماً روابط خود را عادی می‌کنند.

در این بیانیه مشترک آمده است: رژیم صهیونیستی در قبال عادی‌سازی روابط با امارات، برنامه الحاق اراضی فلسطینی را متوقف خواهد کرد.

در این بیانیه ادعا شده است: این توافق یک دستاورد تاریخی است و صلح در خاورمیانه را تقویت خواهد کرد.

از سوی دیگر، مقام‌های کاخ سفید اعلام کردند؛ این توافق در مکالمه‌ای تلفنی میان رییس جمهوری آمریکا، نخست وزیر اسرائیل و ولیعهد امارات متحده عربی حاصل شده است.

شیخ محمد بن زاید ولیعهد ابوظبی نیز در توییتی نوشت: در پی تماس تلفنی با رئیس جمهوری آمریکا و نخست وزیر اسرائیل، توافق شد تا اسرائیل الحاق اراضی فلسطینی را متوقف کند.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا نیز در توییتی نوشت: امروز پیشرفتی بزرگ حاصل شد؛ توافق صلح تاریخی میان دو دوست بزرگ ما، اسرائیل و امارات.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی