امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۸۳۲۴
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۷

آمریکا فرماندهان ارتش و مقامات بلندپایه سوریه را تحریم کرد

خرداد: وزارت خارجه آمریکا از وضع تحریم های جدید علیه مقامات بلندپایه دولت سوریه و فرماندهان یگانهای ارتش این کشور خبر داد.

به گزارش مهر به نقل از راشاتودی، در حالی که «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا اعضای بلندپایه نیروهای دفاع ملی سوریه را به مانع تراشی در روند برقراری آتش بس متهم می کند، کاخ سفید اعلام کرد که مقامات بلندپایه دولت سوریه و فرماندهان یگانهای مختلف ارتش این کشور را تحریم کرد.

وزیر خارجه آمریکا روز پنج شنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که این وزارتخانه علیه فرماندهی شماری از یگانهای ارتش سوریه از جمله «فادی صقر» فرمانده نیروهای دفاع ملی سوریه تحریمهایی وضع کرده است.

مایک پمپئو در این بیانیه اعلام کرد که آمریکا و متحدانش «در اعمال فشار مداوم» بر رئیس جمهور و دولت سوریه «تا زمانی که راه حلی صلح آمیز و سیاسی برای تعارض [سوریه] پیدا شود» متحد هستند و اینکه «اسد و حامیان خارجی اش می دانند که زمان برای هرگونه اقدام دارد به سرعت می گذرد».

مایک پمپئو همچنین در ادامه اظهارات قلدرمآبانه خود تهدید کرد که واشنگتن به «تحمیل هزینه ها بر هرکس، و هرجایی که بر سر راه حل سیاسی و صلح آمیز برای مناقشه سوریه مانع تراشی کند» ادامه خواهد داد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی