امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۸۸۵۴
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

برج‌هایی که تهرانی‌ها را بی‌خانمان‌ کرد!

خرداد: این آرزو را بگذارید کنار همه برج‌هایی که روزانه در تهران برافراشته می شوند و تنها قشر خاصی توان خرید آن‌ها را دارند و مابقی مردم تنها باید نظاره‌گر ارتفاع آنها باشند!

این روزها مسکن به عنوان یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های مردم بدل شده است، دغدغه‌ای که در کلان‌شهرها بیش از سایر شهرها به چشم می‌آید و در این بین پایتخت با برج‌های سر به فلک کشیده سردمدار این نگرانی است.

شاید تا همین چند سال قبل یک زوج جوان با اندکی صرفه‌جویی و پس‌انداز و کمک اطرافیان و با هر زحمتی بود می‌توانستند به خرید چند متر سقف برای زندگی مشترک فکر کنند اما امروز این اتفاق برای غاطبه مردم به یک آرزو و رویای دست نیافتنی تبدیل شده است.

این آرزو را بگذارید کنار همه برج‌هایی که روزانه در تهران برافراشته می شوند و تنها قشر خاصی توان خرید آن‌ها را دارند و مابقی مردم تنها باید نظاره‌گر ارتفاع آنها باشند! بهترین تعریف از فاصله طبقاتی دقیقا همین است، گردنی که تا می خورد تا بالاترین طبقه برج را به نظاره بنشیند!

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی