امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۸۸۵۶
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۶

فرود اولین هواپیمای اسرائیلی در امارات

خرداد: اولین پرواز تجاری بین رژیم صهیونیستی و امارات که حدود سه ساعت پیش از فرودگاه بن‌گورین در تل‌آویو به سوی امارات حرکت کرده بود در فرودگاه ابوظبی به زمین نشست.

به گزارش خرداد به نقل از فرارو، بر روی بدنه این هواپیما به سه زبان عربی و انگلیسی و عبری پیام صلح درج شده است. این اولین پرواز یک هواپیمای اسرائیلی به امارات پس از توافقنامه عادی سازی میان دو کشور در هفته‌های گذشته است.

جرد کوشنر مشاور ارشد کاخ سفید و داماد دونالد ترامپ هیات اسرائیلی را در اولین پرواز میان اسرائیل و امارات همراهی می‌کرد.

پیشتر خبرگزاری رویترز به نقل از یک منبع آگاه گزارش داد که این پرواز از آسمان عربستان سعودی گذر می‌کند. این اولین بار است که عربستان سعودی به یک هواپیمای رژیم صهیونیستی برای عبور از آسمانش اجازه رسمی می‌دهد.

این پرواز با هواپیمای شرکت ال‌آل با پرچم اسرائیل، از فلسطین اشغالی به ابوظبی انجام شد و رسانه‌های رژیم اسرائیل این پرواز را تاریخی خوانده‌اند.

هفده روز پیش ( ۱۳ اوت)، رئیس جمهور آمریکا از توافق رژیم اسرائیل و امارات برای عادی‌سازی روابط خبر داد. امارات اولین کشور عرب در خلیج فارس است که روابط با رژیم صهیونیستی را عادی می‌کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی