امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۹۴۶۹
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲

تیراندازی فرد ناشناس به دو افسر پلیس در لس‌آنجلس

خرداد: در حمله ناگهانی یک فرد ناشناس به سمت خودروی گشتی پلیس لس آنجلس، هر دو نفر از چند ناحیه هدف اصابت گلوله قرار گرفتند و حال آن‌ها وخیم است.

فیلم| تیراندازی فرد ناشناس به دو افسر پلیس در لس‌آنجلس

به گزارش خرداد به نقل از فارس، بنابر اعلام اداره پلیس لس آنجلس، دیروز شنبه دو معاون اداره پلیس شهر لس آنجلس در شهر «کامپتن» ایالت کالیفرنیا هدف تیراندازی قرار گرفتند که حال هر دو نفر وخیم است.

به گزارش وبگاه خبری «هیل»، این اداره در توییتر خود تایید کرد که یک معاون مرد و یک معاون زن در حالی که در خودروی گشتی خود نشسته بودند، هدف حمله ناگهانی قرار گرفتند. هر دو نفر چندین بار مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و نیاز به عمل دارند.

در تصاویر منتشر شده از حادثه، فردی که لباسی تیره به تن دارد از کنار خودرو به آن نزدیک می‌شود و بعد چندین بار به سمت افراد حاضر در خودروی پلیس تیراندازی می‌کند. عامل این حمله همچنان فراری است و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.
برچسب ها: پلیس ، لس‌آنجلس
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی