امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۹۵۱۱
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹

شنیدن صدای انفجار و شلیک توپخانه در جنوب لبنان؛ دود از جولان اشغالی بلند شد

خرداد: خبرگزاری ملی لبنان امروز دوشنبه از شنیده شدن صدای انفجارها و شلیک توپخانه در جنوب لبنان خبر داد و اعلام کرد که دود از جولان اشغالی بلند شده است.

به گزارش خرداد، شفقنا به نقل از آرتی عربی، طبق اعلام این خبرگزاری صدای انفجار بسیار قوی شنیده شد که پژواک آن در بعضی از شهرهای منطقه مرجعیون هم احساس شد و همزمان با آن دود از داخل جولان اشغالی هم دیده شد.

این خبرگزاری در ادامه اعلام کرد که از داخل مزارع اشغالی شبعا صدای گلوله های توپخانه سنگین شنیده می شود و حتی در روستاهای الارقوب و حصبایا نیز این صدا شنیده می شود بدون آنکه دلیل آن هنوز مشخص شده باشد.

منطقه مرزی اسرائیل و لبنان پس از کشته شدن علی کامل محسن ، عضو «حزب الله» لبنان در حمله اسرائیل در ۲۰ ژوئیه به یک سایت نظامی در نزدیکی فرودگاه بین المللی دمشق در سوریه ، شاهد تنش قابل توجهی است.

ارتش اسرائیل در ۲۷ جولای از خنثی کردن یک عملیات تخریبی حزب الله در مرز با لبنان خبر داد و منابع متعددی از شنیدن تیراندازی و انفجار و درگیری در منطقه مورد اختلاف دو طرف در شبعا خبر دادند این درحالی بود که حزب الله چنین چیزی را رد کرد و آن را نتیجه خیال پردازی رژیم صهیونیستی دانست.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی