امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۹۵۳۳
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۲

لاوروف: نجات ناوالنی به لطف اقدامات بی عیب و نقص کادر تدارکاتی روسی بود

خرداد: وزیر امور خارجه روسیه در رابطه با نجات مخالف دولت روسیه گفت: الکسی ناوالنی به لطف "اقدامات بی عیب و نقص خلبانان و پزشکان روسی" نجات یافته است.

به گزارش خرداد به نقل از اسپوتنیک، سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در مصاحبه با کانال تلویزیونی RTVI گفت: نجات الکسی ناوالنی نه به دلیل همزمانی شرایط، بلکه به لطف اقدامات بی عیب و نقص خلبانان و پزشکان روسی امکان پذیر شده است.

وی در ادامه ابراز داشت: برخی از همکاران غربی نوشتند، همانطور که پزشکان آلمانی فهمیدند، ناوالنی توسط یک معجزه نجات یافت. گفته می شود، این بدنام ترین "نوویچوک" بوده است، اما شهروند روسیه به لطف "یک همزمانی خوش" نجات یافته است.

این همزمانی خوش چیست؟

اولاً، خلبان بلافاصله هواپیما را فرود آورد، ثانیاً یک آمبولانس از قبل مشغول انجام وظیفه بود و سوم اینکه پزشکان بلافاصله شروع به انجام وظیفه حرفه ای خود کردند. این رفتار کاملا بی عیب و نقص خلبانان، پزشکان و آمبولانس ها به عنوان یک اقدام حرفه ای رخ داده است.

یعنی حتی از اینکه ما آنطور که باید رفتار می کنیم یا باید می کردیم، منکر می شوند. این عمیقا در ذهن کسانی است که چنین چیزهایی را می سازند می نشیند.
برچسب ها: لاوروف
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی