امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۹۶۰۹
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵

شمخانی: عاملان شهادت فرزندان ایران روانه قبرستان می‌شوند

خرداد: دبیر شورای عالی امنیت ملی نوشت: آمران و عاملانی که دستشان به خون فرزندان ایران آغشته است مانند صدام روانه قبرستان می‌شوند.

به گزارش خرداد ،«علی شمخانی» روز چهارشنبه در توییتی در حساب کاربری خود با هشتگ «انتقام سخت» نوشت: «هفته دفاع مقدس تاریخی مستند از اراده نسل شهید قاسم سلیمانی برای تنبیه دیکتاتورهای متوهمی است که تصور می‌کنند هزار برابر قدرتمندتر از ایران هستند.» 

دبیر شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: «قطعا آمرین و عاملینی که دستشان به خون فرزندان ایران آغشته است مانند صدام روانه قبرستان می‌شوند.»

به گزارش ایرنا، نشریه آمریکایی پولتیکو به نقل از گزارش‌های اطلاعاتی آمریکا و مقامات نزدیک به دولت آمریکا مدعی شده است که ایران همچنان در تلاش برای گرفتن انتقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی است.

این رسانه آمریکایی به نقل از منابع ناشناس مدعی شده که تهران با هدف گرفتن انتقام ترور سردار سلیمانی قصد ترور لانا مارکس سفیرآمریکا در آفریقای جنوبی را داشته است.

«سعید خطیب زاده» سخنگوی وزارت خارجه ایران هم ظهر دوشنبه ادعای آمریکایی‌ها در این مورد را رد کرد و گفت: چنین ادعاهای بی‌اساسی بخشی از کارزار ضد اطلاعاتی دولت «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا علیه ایران است.

وی اضافه کرد: تمسک رژیم ایالات متحده به اتهام‌زنی و دروغ‌پردازی ضدایرانی در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا و همزمان با فشارهای این رژیم برای سوءاستفاده از سازوکارهای شورای امنیت سازمان ملل متحد با هدف افزایش فشار بر مردم ایران امری قابل پیش‌بینی بود.  

به گفته خطیب‌زاده، چنین اقدامات و خبرسازی‌هایی که احتمالا در آینده نیز ادامه خواهد یافت، قطعا بی‌نتیجه خواهد ماند و به فهرست بلند ناکامی‌های مداوم واشنگتن در تقابل با جمهوری اسلامی ایران خواهد افزود.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی ایران ادامه داد: جمهوری اسلامی همانگونه که بارها اعلام کرده است، پیگیری حقوقی بین‌المللی در ارتباط با ترور مجرمانه و بزدلانه سردار سلیمانی را در تمامی سطوح ادامه خواهد داد و این اقدام تروریستی را نه می‌بخشد و نه فراموش می‌کند.  

با این حال، «دونالد ترامپ» در واکنش به گزارش نشریه پولتیکو آمریکا مدعی شد که هر اقدامی علیه منافع این کشور را با واکنشی هزار برابر شدیدتر پاسخ خواهد داد.  
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی