امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۹۶۹۱
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۵

اعتراض مدیر پرسپولیس به کنفدراسیون فوتبال آسیا: از نام کامل خلیج‌ فارس استفاده کنید

خرداد: مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهان اصلاح و استفاده از نام کامل «خلیج فارس» در صفحه توییتر AFC شد.

به گزارش خرداد به نقل از باشگاه پرسپولیس؛ در این نامه آمده است: با توجه به مصاحبه پیش از دیدار پرسپولیس و التعاون که توسط «حمید مطهری» مربی تیم فوتبال پرسپولیس، انجام شد،  متاسفانه در صفحه توییتر کنفدراسیون و لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ و همینطور صفحه رسمی کنفدراسیون در اینستاگرام، به جای استفاده از نام کامل «خلیج فارس» از کلمه خلیج به تنهایی استفاده شد که عجیب به نظر می‌رسد.

در ادامه آمده است: این مساله با اعتراض مردم و کاربران ایرانی روبرو شده است که در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها بازتاب زیادی داشت. مورد تقدیر و انتظار است که عبارات بیان شده از سوی مربی تیم فوتبال پرسپولیس به صورت کامل توییت‌ شود و واژه خلیج فارس نیز به شکل کامل آن در صفحه ACL۲۰۲۰ در توییتر بارگذاری گردد. از شما درخواست می‌شود، این اصلاح هرچه سریعتر انجام شده و ما را از نتیجه آن مطلع سازید.

دیدار رفت ۲ تیم پرسپولیس و التعاون روز سه‌شنبه با برتری یک بر صفر سرخپوشان به پایان رسید. این ۲ تیم امشب نیز از ساعت ۲۲:۳۰ و در دیدار برگشت در دوحه قطر باید به مصاف یکدیگر بروند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی