امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۹۷۳۳
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷

پاریس حملات ترکیه به شمال عراق را محکوم کرد

خرداد: رئیس کمیته دوستی عراق و فرانسه تجاوزات ترکیه به شمال عراق را محکوم کرد.

به گزارش خرداد ، شفقنا به نقل از بغداد الیوم، فواد حسین وزیر امور خارجه عراق با ژان ژاک بریدی رئیس کمیته دوستی عراق و فرانسه دیدار کرد.

وزیر امور خارجه عراق از نقش فعال فرانسه در مبارزه با داعش تشکر کرد و پیشرفت در روابط دوجانبه را ستود. او تاکید کرد که توسعه روابط با فرانسه دروازه ای برای ایجاد روابط استوار با اتحادیه اروپا است.

دو طرف در این دیدار خود درباره اهمیت تقویت شراکت استراتژیک دو کشور در سطح اقتصادی، سیاسی و فرهنگی بحث و تبادل نظر کردند.

و اما «ژان ژاک بریدی» رئیس کمیته دوستی عراق و فرانسه هم به نوبه خود گفت: تبادل سفرهای مقامات بلند پایه نشان از پیشرفت سریع در روابط دو جانبه بین عراق و فرانسه می دهد. فرانسه به دنبال برقراری روابط قوی و استراتژیک با عرق در همه زمینه ها است. خوشبختانه روابط دو کشور خوب است.

این مقام فرانسوی حملات نظامی ترکیه به خاک عراق را محکوم و تاکید کرد که فرانسه آماده حمایت از عراق برای ایفای نقشی محوری در منطقه است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی