امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۹۹۴۰
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶

رئیس جمهور ونزوئلا از تشکیل یگان کماندویی ویژه مقابله با حملات احتمالی آمریکا خبر داد

خرداد: نیکولاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا، فاش کرد: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، با انجام اقدامات مخفی تروریستی توسط سازمان «سیا» بر علیه ونزوئلا، موافقت کرده است و و تحریم های علیه کشورش را «مافیایی» توصیف کرد.
به گزارش  المیادین؛ مادرو رئیس جمهور ونزوئلا، از تشکیل یک واحد تکاور عملیات ویژه به منظور مقابله با اقدامات خرابکارانه احتمالی امریکا در خاک خود، خبر داد.
وی تصریح کرد: این واحد توانایی حرکت و جابه جایی شبانه روزی در هر نقطه از کشور را خواهد داشت.
مادورو اظهار داشت: رئیس جمهور آمریکا موافقت خود را با اقدامات مخفی و تروریستی سازمان سیا، بر ضد ونزوئلا اعلام کرده است. وی تحریم های آمریکا بر علیه شخصیت های ونزوئلایی را «اقدامی مافیایی» توصیف کرد.
رئیس جمهور ونزوئلا تاکید کرد: «من از اینجا، تحریم های اخیر آمریکا علیه شخصیت های ونزوئلایی، این اقدامات، این باج خواهی ها و زور و ستمی که از یک گروه مافیایی نه از طرف یک حکومت محترم، تحمیل می شود را قاطعانه رد می کنم».
خاطرنشان می شود؛ وزارت خزانه داری آمریکا دیروز سه شنبه، از گسترش فهرست تحریم ها علیه ونزوئلا خبر داد. در این تحریم ها محدودیت های جدیدی بر ۵ شهروند ونزوئلایی اعمال شده است. همچنین در این لیست ۴۷ فرد حقییقی و حقوقی، از کشورهای مختلف دنیا در لیست سیاه تحریم های آمریکا قرار گرفتند.
این وزارت خانه ادعا کرد این ۴۷ فرد و نهاد، بر علیه منافع امنیت ملی و سیاست خارجی آمریکا عمل می کنند.

منبع: شفقنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی