امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۹۹۴۸
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱

روسیه به دنبال عقب نشینی از چند نقطه سوریه

خرداد: نیروهای روسیه قصد دارند به صورت تدریجی از پایگاه های خود در قامیشلو و تل تمر و عامودا خارج شوند.

به گزارش خرداد به نقل از شفقنا، خبرنگار النشره در سوریه اعلام کرد که نیروهای ارتش روسیه خروج تدریجی خود از چند منطقه در سوریه را آغاز کرده اند.

طبق اعلام این سایت لبنانی ارتش روسیه قصد دارد که نیروهای خود را از قامیشلو، تل تمر و عامودا خارج کند البته این خروج به صورت تدریجی خواهد بود.

برخی از منابع محلی در حسکه اعلام کردنند که دلیل این خروج پاسخ منفی نیروهای سوریه دموکرات«قسد» به همکاری با نیروهای روسی بوده است این درحالی است که منابع سیاسی در سوریه اعلام کردند که دلیل این خروج توافق بین آمریکا و روسیه بوده است.

نیروهای ارتش روسیه بعد از توافقی که با آمریکا داشتند کنترل مناطق کردنشین در سوریه را به همراه نیروهای ترکیه به دست گرفتند این درحالی است که شبه نظامیان کرد طبق دستور آمریکا کنترل مناطق نفت خیز را به دست گرفتند و به نظر می رسد که توافقات جدیدی بین روسیه و آمریکا صورت گرفته است.
برچسب ها: روسیه ، سوریه
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی