امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۹۹۷۰
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۷

سعد الحریری: عربستان می تواند مانعی در بربر خطراتی باشد که لبنان را تهدید می کند

خرداد: نخست وزیر سابق لبنان براین باور است که عربستان سعودی با نقش کلیدی که دارد می تواند مانعی در برابر مشکلات لبنان باشد.

به گزارش خرداد، شفقنا به نقل از النشره، سعد الحریری نخست وزیر سابق لبنان اعلام کرد که به مناسبت روز ملی عربستان پیام تبریکی را برای سلمان بن عبدالله پادشاه این کشور فرستاده است.

او گفت: عربستان به اذن خداوند قبله عرب و مسلمانان باقی خواهد ماند و رمز وحدت و همپارچگی آنها در برابر چالش های بزرگ خواهد بود.

نخست وزیر سابق لبنان با بیان اینکه همدری کامل خود را با عربستان در برابر همه آنچه که نقش و جایگاه این کشور را هدف قرار می دهد اعلام می دارد، گفت: اطمینان دارم که عربستان می تواند با رهبری خود مانعی در برابر مشکلات و خطراتی باشد که مردم و امت لبنان را تهدید می کند.

سعد الحریری در پایان گفت که به همین مناسبت پیام  تبریکی را برای بن سلمان ولی عهد و وزیر دفاع فرستاده است و پیشرفت بیشتر و دستیابی به آرزوهای بزرگ برای ملت عربستان را آرزو کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی