امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۹۹۹۳
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹

قرنطینه وزیر اقتصاد و وزیر امور خارجه آلمان به خاطر کرونا

 خرداد: وزیر اقتصاد آلمان اعلام کرد بعد از جلسه با یکی از معاونان وزیر در اتحادیه اروپا که به کرونا مبتلا شده بود خود را قرنطینه خواهد کرد.

به گزارش البیان، هایکو ماس وزیر امور خارجه آلمان هم شب گذشته تصمیم گرفت که سفر خود را به اردن لغو کند. او اعلام کرد که یکی از محافظان شخصی اش به ویروس کووید ۱۹ مبتلا شده است و به همین خاطر خود را قرنطینه خواهد کرد.

باوجود آنکه نتیجه آزمایش این دو وزیر آلمانی منفی بوده است اما با شیوع موج دوم ویروس کرونا در اروپا باید شاهد تغییرات و تحولات در روابط دیپلماتیک در بین کشورها بود.

التمایر وزیر اقتصاد آلمان روز دوشنبه در برلین در حاشیه نشست وزرای اقتصاد کشورهای اتحادیه اروپا گفت: یکی از افرادی که با او در این نشست جلسه داشتم به ویروس مبتلا شده بود و به همین خاطر من هم خودم را قرنطینه خواهم کرد.

اعلام قرنطنیه دو وزیر آلمانی یک روز بعد از تعویق نشست رهبران اتحادیه اروپا به خاطر قرنطینه شارل میشل رئیس شورای اروپا اتفاق افتاد.
برچسب ها: قرنطینه ، آلمان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی