امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۹۹۹۵
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵

اعلام حمایت کانادا از مردم ونزوئلا و مخالفان مادورو

 خرداد: وزیر امور خارجه کانادا در پیامی که منتشر کرد به حمایت از مردم ونزوئلا پرداخت و از آنها خواست تا برای بازگرداندن دموکراسی مبارزه کنند.

به گزارش خرداد، شفقنا به نقل از النشره، فرانسوا فیلیپ شامپین در این پیام نوشت: مردم ونزوئلا شایسته یک انتخابات آزاد و عادلانه هستند.کانادا به حمایت از مردم ونزوئلا و خوان گوایدو رئیس جمهور موقت آنها در برابر مادورو که توسط روسیه و چین حمیایت می شود ادامه خواهد داد.

شایان ذکر است که گوایدو رئیس پارلمان ونزوئلا از حمایت آمریکا و چند کشور دیگر برخوردار است و عنوان رئیس جمهور موقت هم به او داده شده است این درحالی است که مادورو که از حمایت روسیه و چین برخوردار است خود را رئیس جمهور ونزوئلا می داند و در نطق اخیر خود خطاب به مجمع عمومی سازمان ملل متحد خواستار برخورد قاطعانه با تحریم های یکجانبه آمریکا شد.

گوایدو از اوایل سال جاری تاکنون بارها دعوت به اعتراضات ضد نیکولاس مادورو کرده است. او گفت: باید برای اعتراض به دولت کنونی و بیان خواسته های خود  به خیابان بیاییم. با هم فشار آوریم. هیچ کسی نمی تواند برابر دیکتاتوری زانو زند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی