امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۹۹۹۷
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹

درخواست سفارت روسیه از آمریکا: با کرونا مبارزه کنید نه واکسن روسیه

خرداد: سفارت روسیه در واشنگتن از مقامات آمریکایی خواست که به جای انتقاد از واکسن روسی روی مبارزه با ویروس کرونا و نجات زندگی مردم خود از این ویروس تمرکز کنند.

به گزارش  البیان، در توییت سفارت روسیه در واشنگتن آمده است: تلاش نکنید تا پیشنهاد سازنده ولادیمیر پوتین رئیس جمهور را در نشست همکاری کشورهای بزرگ برای تولید واکسن کرونا ناچیز جلوه دهید.شما باید برای مبارزه با ویروس کرونا و نجات جان مردم خود تلاش کنید نه برای مبارزه با واکسن های روسیه.

دیپلمات های روسی بیانیه «مورگان اورتاگوس» سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا را که اثربخشی ، مطمئن و ایمنی واکسن روسی را زیر سوال برد در این توییت پیوست کردند.

سفارت روسیه همچنین متن پاسخ «کالی مک نانی» رئیس دفتر رئیس جمهور ایالات متحده را منتشر کردند. او در ۲۲ سپتامبر در کاخ سفید در واکنش به سوال یکی از روزنامه نگاران در مورد ساخت واکسن روسیه و چین  گفت: پاسخ ترامپ این است: من اهمیتی نمی دهم که آیا این واکسن از کشور دیگری باشد یا نه. کلاهم را به احترام و افتخار کشوری که واکسن را بسازد بالا می برم.

پیش از این ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در نطق خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد برگزاری یک کنفرانس بین المللی سطح بالا را از طریق اینترنت در زمینه همکاری در زمینه تولید واکسن کرونا پیشنهاد داد.

او گفت: روسیه آماده مشارکت و همکاری با همه کشورها و نهادهای بین المللی برای تولید واکسنی موثر و قابل اعتماد برای کرونا  است.

منبع: شفقنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی