امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۹۹۹۹
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴

بعد از آمریکا؛ اتحادیه اروپا هم لوکاشنکو را به رسمیت نمی شناسد

خرداد: اتحادیه اروپا هم مانند آمریکا اعلام کرد که لوکاشنکو رئیس جمهور بلاروس را به رسمیت نمی شناسد.
به گزارش  النشره، الکساندر لوکاشنکو باوجود اعتراضات گسترده ای که علیه انتخاب مجدد او وجود دارد برای ششمین بار سوگند یاد کرد.
اتحادیه اروپا اعلام کرد که لوکاشنکو را به عنوان رئیس جمهور قانونی بلاروس قبول ندارد و به رسمیت نمی‎شناسد.
ژوزپ بورل ، کمیسر امنیت و سیاست خارجی اتحادیه اروپا اظهار داشت :اتحادیه اروپا از به رسمیت شناختن الکساندر پلوکاشنکو به عنوان رئیس جمهور بلاروس امتناع می ورزد.
بورل پیش از این هم گفت: اتحادیه اروپا انتخابات ریاست جمهوری بلاروس را که در ماه اوت گذشته برگزار شد و الکساندر لوکاشنکو برنده آن اعلام شد به رسمیت نمی شناسد.
وزارت خارجه آمریکا روز چهارشنبه ساعاتی پس از ادای سوگند ریاست جمهوری «الکساندر لوکاشنکو» در بیانیه‌ای اعلام کرد که وی را به عنوان رئیس جمهور قانونی بلاروس به رسمیت نمی‎شناسد.
وزارت دفاع بلاروس در واکنش به اعتراضات اخیر داخی و خارجی علیه لوکاشنکو در بیانیه ای اعلام کرد: برخی از کشورهای همسایه بلاروس در تلاش برای تخریب و قطع روابط بین مینسک و مسکو هستند.
وزارت دفاع بلاروس همچنین هشدار داد که لهستان و لیتوانی در روند بی ثبات سازی وضعیت در بلاروس نقش داشته اند.

منبع: ایلنا
برچسب ها: آمریکا ، لوکاشنکو
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی