امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۰۰۰۲
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹

واکنش سناتور آمریکایی به تهدید ترامپ: مردم آمریکا اجازه دیکتاتوری به ترامپ نمی‌دهند

خرداد: یک سناتور آمریکایی سخنان اخیر ترامپ در مورد عدم پایبندی به نتایج باخت احتمالی در انتخابات ریاست جمهوری را محکوم کرد.


به گزارش  سی‌ان‌ان؛ سناتور چاک شومر گفت: دونالد ترامپ یک دیکتاتور نیست و مردم آمریکا هم به او اجازه دیکتاتوری نخواهند داد. این سناتور دمکرات در ادامه با حملاتی تند به ترامپ او را فردی بی‌آبرو، بدون صداقت و همچنین بدون هیچ تقیدی به ارزش‌ها و باورهای مردم آمریکا دانست.

شومر در گفتگو با برنامه زنده cnn گفت: ترامپ لیاقت ریاست جمهوری بر آمریکا را ندارد و امیدوارم او درس‌های خوبی از یک دوره ریاست جمهوری خود بگیرد. ترامپ چه بخواهد چه نخواهد در صورت شکست باید به صورت مسالمت‌آمیز قدرت را تحویل دهد.

ترامپ در سخنانی در جمع خبرنگاران ضمن حمله دوباره به رای‌گیری پستی گفته بود هیچ مسیر صلح‌آمیز برای انتقال قدرت وجود نخواهد داشت. این نشان می‌دهد که ترامپ قصد ندارد در صورت باخت به صورت مسالمت‌آمیز و قانونی قدرت را به بایدن تحویل دهد. ترامپ بارها سیستم رای‌گیری پستی را زیر سوال برده و از هم‌اکنون مدعی تقلب در انتخابات سوم نوامبر است.
برچسب ها: سناتور ، ترامپ
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی