امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۰۰۰۶
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵

ایلهان عمر پاسخ ترامپ را داد؛ رییس جمهور یک نژادپرست است

خرداد: نماینده مسلمان کنگره آمریکا پاسخ اظهارات نژادپرستانه دونالد ترامپ را داد.

به گزارش  سی‌ان‌ان؛ ایلهان عمر در پاسخ به اظهارات ترامپ در یک جمع انتخاباتی وی را یک نژادپرست نامید.

ترامپ در یک جمع انتخاباتی و در کنار هواداران خود به ایلهان عمر حمله کرده و گفته بود او آمریکایی نیست. عمر در زمان کودکی از سومالی به آمریکا مهاجرت کرده است. حالا عمر که نماینده دمکرات کنگره آمریکا است ترامپ را یک نژادپرست خواند که در حال انتشار بیماری نفرت است. او به دنبال پراکندن این بیماری در نقطه از آمریکا است، ترامپ تنها ضدمهاجران نیست بلکه نژادپرستی است که مخالف هر مهاجری است که شبیه من است؛ او درحال دمیدن بر ترس‌های مردم آمریکا است.

ترامپ بارها به دو نماینده مسلمان کنگره آمریکا حمله کرده و علیه آنها از الفاظ رکیک و نژادپرستانه استفاده کرده است. وی در پنسیلوانیا به عمر حمله کرده و گفته بود: او به ما می‌گوید کشورمان را چطور اداره کنیم؛ تو از کجا آمده‌ای و در کشور خودت جه کار می‌کردی؟

ایلهان عمر اظهارات ترامپ را شرم‌آور توصیف کرده و گفته انتخابات سوم نوامبر فرصتی تاریخی برای دادن جواب دندان‌شکن به ترامپ است.

منبع: شفقنا 
برچسب ها: ایلهان عمر ، ترامپ
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی