امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۰۰۲۴
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۸

واکنش بایدن به تهدید ترامپ : او نامعقول‌ترین حرف‌ها را به زبان می‌آورد

خرداد: «جو بایدن» نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز پنجشنبه سخنان رئیس جمهور این کشور درخصوص عدم تحویل مسالمت‌آمیز قدرت درصورت شکست در انتخابات را محکوم کرد.

به نوشته روزنامه «ایندیپندنت»، بایدن در واکنش به اظهارات چهارشنبه شب «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا گفت: «ما در چه کشوری زندگی می‌کنیم؟»

نامزد حزب دموکرات افزود: «برایم خنده دار است. ببینید، او نامعقول‌ترین حرف‌ها را به زبان می‌آورد. نمی‌دانم در این باره چه بگویم اما [این حرف‌های ترامپ] مرا غافلگیر نمی‌کند».

 علاوه بر بایدن، سخنگوی کارزار انتخاباتی او نیز چهارشنبه شب در واکنش به این اظهارات ترامپ گفت: «مردم آمریکا درباره این انتخابات تصمیم می‌گیرند و دولت ایالات متحده کاملاً قادر است متجاوزین را از کاخ سفید بیرون کند».

 در پاسخ به سوالی درباره تعهد وی به انتقال مسالمت‌آمیز قدرت در صورت شکست خوردن در انتخابات گفت: «باید ببینیم چه پیش می‌آید... صندوق‌های رأی فاجعه و خارج از کنترل هستند! صادقانه بگویم، انتقالی در کار نخواهد بود بلکه تداوم [ریاست‌جمهوری من را] خواهیم داشت».

ترامپ اما در ادامه به صورت ناگهانی صحبت‌های خود را قطع کرده و گفت باید برای پاسخ دادن به یک تماس تلفنی فوری، نشست خبری را ترک کند.

این در حالی است که رأی‌‌گیری زودهنگام برای انتخاب رئیس‌جمهور آمریکا از پنج روز پیش در ایالت‌های «مینه‌سوتا»، «ویرجینیا»، «داکوتای جنوبی» و «وایومینیگ» آغاز شده است. 

منبع: فارس
برچسب ها: بایدن ، ترامپ
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی