امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۰۰۳۰
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۷

واکنش "ایسنا" به خبر «انفجار در دانشگاه هرمزگان» به نقل از این خبرگزاری

ایسنا: هرمزگان صبح امروز (پنج شنبه) خبری جعلی منتسب به خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و با عنوان «انفجار در دانشگاه هرمزگان»، به وسیله افرادی ناشناس در فضای مجازی منتشر شد، این در حالی است که اساسا چنین خبری در خروجی ایسنا قرار نداشته است.

با توجه به اینکه اخیرا اینگونه بی‌اخلاقی‌ها و سوء استفاده از نام و اعتبار "ایسنا" در انتشار اخبار نادرست در فضای مجازی تشدید شده، این خبرگزاری پیگرد قانونی این موارد تا حصول نتیجه را حق خود می داند.
بی شک ایراد و انتساب اخبار جعلی به هر نحو و عنوانی چه بصورت مستقیم و یا غیرمستقیم که با سو استفاده از نام، علایم و نشانه ها و هویت ایسنا، جعل و در هر فضای رسانه ای یا شبکه های اجتماعی منتشر شود، برای تولیدکنندگان و بازنشردهندگان آن تبعات قانونی و قضایی خواهد داشت.
همچنین از مخاطبان گرامی ایسنا نیز تقاضا دارد، اخبار رسمی این خبرگزاری را تنها از طریق سایت این خبرگزاری (isna.ir) و صفحات رسمی آن در شبکه‌های اجتماعی (Telegram: isna94، Rubika: isna94، 94Igapp: isna، Twitter (Farsi): isna_farsi  ، Twitter (international): isna_intوInstagram: isna.news ) پیگیری و دنبال نمایند.
برچسب ها: ایسنا ، هرمزگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی