امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۰۰۳۴
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳

مایک پمپئو: امیدواریم ایران فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر ندهد

خرداد: وزیر خارجه آمریکا در موضعی توهم‌آمیز گفت که بسیار خوب خواهد شد اگر ایران را به جایی برسانیم که دو هفته پیش در کاخ سفید شاهد آن بودیم. یعنی حق موجودیت دولت یهودی را پذیرفته و فریاد مرگ بر آمریکا، مرگ بر شیطان بزرگ و مرگ بر اسرائیل، شیطان کوچک سر ندهد.

به گزارش خرداد ، ایلنا به نقل از میریج نیوز، «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا بار دیگر برجام را توافقی بد خواند و ابراز امیدواری کرد که اروپایی‌ها از موضع واشنگتن در قبال تهران حمایت کنند.

وزیر خارجه آمریکا گفت که اروپایی‌ها از یک طرف می‌گویند که با ما اهداف مشترک دارند و از طرف دیگر برجام را توافقی خوب می‌دانند؛ نمی‌دانم این دو مساله چطور هم‌زمان امکان‌پذیر است.

وی طی مواضعی بی‌اساس، بار دیگر مدعی موفقیت‌آمیز بودن کمپین فشار حداکثری علیه ایران شد.

پمپئو در موضعی توهم‌آمیز گفت که بسیار خوب خواهد شد اگر ایران را به جایی برسانیم که دو هفته پیش در کاخ سفید شاهد آن بودیم. یعنی حق موجودیت دولت یهودی را پذیرفته و فریاد مرگ بر آمریکا، مرگ بر شیطان بزرگ و مرگ بر اسرائیل، شیطان کوچک سر ندهد. 
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی