امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۰۰۳۸
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴

واشنگتن به دنبال عادی‌سازی روابط میان عراق و رژیم صهیونیستی است

خرداد: منابع آگاه دواتی گزارش دادند که آمریکا با تهدید به بستن سفارتش در بغداد به دولت عراق فشار آورده تا این کشور نیز به سمت عادی‌سازی روابط با تل آویو پیش برود.

به گزارش خرداد به نقل از ایلنا، روزنامه الاخبار در گزارشی به نقل از منابع آگاه اعلام کرد که واشنگتن به دنبال عادی‌سازی روابط میان عراق و رژیم صهیونیستی است. 

منابع آگاه دواتی گزارش دادند که آمریکا با تهدید به بستن سفارتش در بغداد به دولت عراق فشار آورده تا این کشور نیز به سمت عادی‌سازی روابط با تل آویو پیش برود.

بنا به گزارش این روزنامه، تهدید «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا مبنی بر بستن سفارت کشورش در بغداد به‌ظاهر مربوط به حملاتی است که کمابیش روزانه علیه منطقه سبز بغداد صورت می‌گیرد. اما منابع آگاه معتقدند که دلیل پنهان و «واقعی» این تهدیدها آن است که واشنگتن در تلاش است تا خروج خود از عراق را به یک «معامله تاریخی بزرگ» گره بزند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی