امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۰۰۴۷
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸

پشت پرده افشاگری هویت عامل ترور عماد مغنیه

خرداد: در اندیشه مقاومت قصاص نوام ارز و حتی مسئولین رده بالای اوکافی نیست، بلکه نابودی تمام صهیونیستها در جهان می تواند خون بهای شهید عماد مغنیه باشد.


مقداد حسنی، کارشناس سیاست خارجی رژیم صهیونیستی در قفقاز در یادداشتی به پشت پرده افشای هویت عامل اصلی ترور عماد مغنیه پرداخته و آورده است: اخیرا نوام ارز بعنوان سرکرده تیم ترور شهید عماد مغنیه در خبرگزاریها معرفی شد.

منبع اصلی این خبر وبلاگی با نام تیکون اولام (در زبان عبری یعنی اصلاح جهان ) وابسته به ریچارد سیلورستین است.

قبل از اینکه بخواهیم به مسئله نوام ارز و پشت پرده آن بپردازیم باید وبلاگ تیکون اولام را مورد بررسی قرار  دهیم.

ریچارد سیلورستین یک یهودی و متولد ۱۹۵۲ در نیویورک است ، او نوشتن را از سال ۲۰۰۳ در وبلاگ تیکون اولام شروع کرد و تا آن زمان وی هیچگونه سابقه نویسندگی و روزنامه نگاری نداشت.

ابتدا این وبلاگ ماهیت خبری داشت اما در آن برهه که بنیامین نتانیاهو رهبری جریان مخالفت را در سرزمینهای اشغالی بدست گرفته بود ، بر رویکرد انتقادی این وبلاگ افزوده شد و از همان موقع ریچارد افشاگری از مباحث امنیتی و دولتی را شروع کرد ، به قول یوسی گورویتس روزنامه نگار اسرائیلی: «ریچارد  می خواهد وبلاگش یک ویکی لیکس اسرائیلی باشد».

بیش از یک دهه است که وبلاگ تیکون اولام در جلب اعتماد سلایق مختلف سیاسی و نشان دادن چهره دمکراتیک از سیستم امنیتی رژیم صهیونیستی موفق ظاهر شده است، انتقاد این وبلاگ از فساد اقتصادی بنیامین نتانیاهو باعث شد که حتی در چشم دشمنان رژیم صهیونیستی یک پایگاه قابل استناد بنظر آید و خبر اخیر در مورد شهید عماد مغنیه می تواند این اعتماد سازی را تقویت نماید.

در این سالها از ریچارد بخاطر افشاگریهایش کیفرخواست و شکایات متعددی به دادگاهها ارائه شد اما هیچ کدام نتیجه بخش نبود.

بعنوان مثال: ریچارد در سال ۲۰۱۸ مطلبی علیه والتر سوریانو منتشر نمود و او را قلدر بیبی ( بیبی لقب نتانیاهو در بین هواداران) خطاب کرد.

والتر سوریانو بعنوان یک افسر اطلاعاتی در ارتش رژیم صهیونیستی خدمت نموده است، او یکی از سرمایه داران بزرگ در انگلستان و ایالات متحده می باشد که سالانه یک میلیون دلار به خیریه یهودیان در اسرائیل کمک می کند، وی چندین شرکت بزرگ تجاری دارد و همچنین شرکت usg او از برترین شرکت های امنیتی در جهان است که در سال ۲۰۱۴ دولت روسیه با این شرکت قرارداد بست که امنیت فرودگاه را در طی بازی های المپیک سوچی تامین و برعهده بگیرد ، او یکی از نزدیکترین و صمیمی ترین افراد به خانواده نتانیاهو محسوب می شد.

سوریانو کیفرخواستی را علیه ریچارد بخاطر مطالبی که در وبلاگش منتشر نموده بود، تنظیم کرد و ۲ وکیل ممتاز برای این پرونده انتخاب نمود اما این دادخواست در دادگاههای اسرائیل مورد رسیدگی قرار نگرفت و سوریانو با آن همه قدرت مالی، سیاسی، کسی که شخصا به ارتش گرجستان هلی کوپتر می فروخت مغلوب یک وبلاگ نویس شد!!!

در این لحظه شاید برای برخی ها، چهره دمکراتیک رژیم صهیونیستی در مقابل اعتراض یهودیان ضد صهیونیسم در سرزمینهای اشغالی مجسم شود و جریان سوریانو را از آن جنس بدانند، اما در پاسخ باید گفت: در مسلک صهیونیستها عواقب اعتراض کردن به یکی از سرکرده های صهیونیسم بین الملل ناگوارتر از آن است که به دولت رژیم صهیونیستی معترض باشی، پس سیاست و راهبرد ریچارد و وبلاگش مطابق با انتظارات صهیونیستهاست و با اینکه او خود را یک صهیونیسم منتقد معرفی می کند اما عارضم که صهیونیستها خوب و بد ندارند و همه از یک قماش هستند و خوب آنها از بدشان بدتر است.

اکنون که تا حدودی از منبع خبری افشا کننده هویت عامل ترور شهید مغنیه شناخت پیدا کردیم و از نیت و تلاش صهیونیستها برای ترفند اعتماد سازی مطلع شدیم ، به اصل موضوع یعنی پشت پرده این افشا گری می پردازیم:

نوام ارز مدیر عامل شرکت امنیت سایبری بنام xm syber  می باشد که در سال ۲۰۱۶ تاسیس شد این شرکت رشد بسیار سریعی در این چند ساله داشت و در کشورهای اروپایی ، آمریکایی و آسیایی زیر ساختهای مهمی را بدست گرفته است و فروش ۳ برابری را در سال ۲۰۱۹ نسبت به سال ۲۰۱۸ کسب نمود، این شرکت توسط سه شخص تاسیس شد: ۱- تامیر پاردو رئیس سابق موساد ۲- نوام ارز معاون سابق موساد ۳- بواز گورودیسکی کارشناس ارشد واحد فناوری  اطلاعات ارتش.

تغییرات بنیادی در فن آوری و تکنولوژی سازمان موساد توسط تیم تامیر پاردو انجام گرفته است، از یک طرف سازمان موساد از تجمیع قدرت سایبری در این شرکت واهمه دارد و از طرفی دیگر تامیر پاردو خود را چپ گرا نمی داند اما مواضع او نشان می دهد در بال چپ قرار دارد و مخالف دولت است و در انتخابات اخیر پاردو به تخریب چهره حزب لیکود پرداخت و در صحبتهایش به امکان سوء استفاده این حزب از اپلیکیشن رای دهندگان اشاره کرد.

دولت رژیم صهیونیستی جناح چپ را محرک اعتراضات اخیر در سرزمینهای اشغالی می داند،  بهترین زمان تسویه حساب سیاسی با آنها اوضاع کنونی است، یعنی در شرایطی که توافقات سازش با امارات و بحرین امضاء شد و همچنین ارمنستان رسما سفارت خود را در تل آویو  افتتاح نمود، افشای هویت یک نفر از تیم ترور شهید عماد مغنیه می تواند در این برهه اولا نمکی بر زخم مقاومت و جهان اسلام باشد و ثانیا منافع و تشکیلات برخی از افراد که در این ترور دست داشته اند در خارج از مرزهای فلسطین اشغالی با تهدیدات و خطرات مواجه نماید و ثالثا این افراد برای نجات از تهدیدات به دامن دولت پناه بیاورند.

در پایان باید گفت: زمان شهادت عماد مغنیه، اولمرت نخست وزیر بود، مایر داگان ریاست موساد را برعهده داشت، آونر پز تزوک مسئول واحد ۸۱ ارتش بود پس این افراد هم علاوه بر تیم تامیر پاردو به نوعی در ترور نقش دارند! اما در اندیشه مقاومت قصاص نوام ارز و حتی مسئولین رده بالای اوکافی نیست، بلکه نابودی تمام صهیونیستها در جهان می تواند خون بهای شهید عماد مغنیه باشد.
برچسب ها: امام حسین
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی