امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۰۰۵۵
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷

چاووش اوغلو: جهل و نادانی نانسی پلوسی برای آمریکا نگران کننده است

خرداد: «مولود چاووش اوغلو»، وزیر امور خارجه ترکیه در برابر اظهارات اخیر «نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا در رابطه با ترکیه و رئیس جمهور این کشور رجب طیب اردوغان، به شدت انتقاد کرد.
به گزارش آرتی عربی؛ وزیر خارجه ترکیه امروز جمعه در حساب توئیتر خود گفت: «سلسله مراتب شغلی نانسی پلوسی تا زمان تصدی ریاست مجلس نمایندگان آمریکا، با توجه به جهل و نادانی کامل وی، برای دموکراسی آمریکا، نگران کننده است».
وی با خطاب قرار دان پلوسی و دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا افزود: «احترام به عزم و اراده ملت ترکیه را یاد خواهید گرفت».
به نظر می رسد توئیت وزیر خارجه ترکیه در پاسخ به آوردن نام اردوغان در میان رهبران خارجی است که دونالد ترامپ به تحسین آنها پرداخته بود؛ پس از آنکه وی از تعهد انتقال صلح آمیز قدرت در صورت شکست در انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا خود داری کرد.
نانسی لوسی با خطاب قرار دادن ترامپ گفت: « جناب رئیس جمهور می خواهم به شما یادآوری کنم؛ شما در کره شمالی ،روسیه، ترکیه، یا عربستان نیستید، بلکه در ایالات متحده آمریکا هستید که دموکراسی در آن حاکم است».

منع : شفقنا 
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی