امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۰۱۱۶
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۸

دستاوردهای علمی، فناوری و نوآوری نیروی دریایی ارتش به نمایش گذاشته شد

خرداد: ماکت ناوشکن‌های نیروی دریایی ارتش به همراه دستاوردهای علمی، فناوری و نوآوری و تکنولوژی این نیرو در نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در معرض دید عموم قرار گرفت.

دستاوردهای علمی، فناوری و نوآوری نیروی دریایی ارتش به نمایش گذاشته شد

به گزارش خرداد به نقل از ایرنا، نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، همزمان با هفته دفاع مقدس اقدام به مشارکت در برپایی برگزاری غرفه در نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در باغ موزه کرده است.
در غرفه نیروی دریایی ارتش،  ماکت‌های سطحی، زیر سطحی و موشکی در معرض نمایش عموم گذاشته شده است.

 در غرفه سرپوشیده، ماکت دفاع از جزیره خارک، اقدامات نیروی دریایی در ۸ سال دفاع مقدس و تصاویر شهدای  نیروی دریایی راهبردی ارتش در معرض نمایش است.

 عکس‌های بازدیدهای رهبر معظم انقلاب اسلامی از نیروی دریایی، کتابهای با موضوع دفاع مقدس منتشر شده در این نیرو، فیلم و تصاویر و نماهنگ‌های اقتدار نیروی دریایی از دیگر موارد موجود در غرفه نداجا است.
در غرفه نیروی دریایی راهبردی ارتش علاوه بر به تصویر کشیدن عملکرد نداجا در دفاع مقدس به دستاوردهای علمی، فناوری و نوآوری و تکنولوژی نیز پرداخته شده است .
در این نمایشگاه ماکت ناوشکن سهند، زیردریایی فاتح، ناوموشک اندازی پیکان هم به نمایش گذاشته شده است.

نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت با عنوان «اقتدار۴۰» و با شعار محوری «ما قوی هستیم» به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس، از ۲ تا ۹ مهر در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی