امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۰۱۲۳
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۲

اولین بازیکن اسرائیلی در راه پیوستن به لیگ فوتبال امارات + عکس

خرداد: «آویخای ادرعی» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در حساب توییتری خود تصویری از «ضیاء سبع» فوتبالیست اسرائیلی در هواپیما منتشر کردو زیر آن نوشته  که وی در  راه دبی است تا به عنوان اولین بازیکن اسرائیلی به لیگ فوتبال امارات بپیوندد.به گزارش آرتی عربی، ادرعی در توییتر خود نوشت: ضیاء سبع فوتبالیست اسرائیلی در راه دبی است تا به تیم فوتبال النصر امارات بپیوندد. او اولین بازیکن اسرائیلی در لیگ های خلیج(فارس) به شمار می رود.

براساس گفته منابع نزدیک به این بازیکن اسرائیلی، وی در آستانه پیوستن به باشگاه النصر امارات قرار دارد و پیش از این در باشگاه گوانجو چین بازی می کرده است.

قرار است این بازیکن به زودی با باشگاه اماراتی قراردادی برای ۳ فصل امضا کند.از  ضیاء سبع بهترین به عنوان بهترین بازیکن اسرائیل نام می برند که دارای اصالتی عربی فلسطینی است .
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی