امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۰۱۴۴
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵

۲۳ کشتی خارجی در توقیف نیروی دریایی سپاه

خرداد: فرمانده نیروی‌ دریایی سپاه درباره برخورد با قاچاقچیان گفت: برخورد شدیدی با کشتی‌های خارجی صید ترال کردیم و امیدی بین مردم ایجاد شد.

به گزارش خرداد، دریادار علیرضا تنگسیری در برنامه تلویزیونی اخیر خود به مناسبت هفته دفاع‌ مقدس ادامه داد: در بحث قاچاق ۲۳ کشتی خارجی در توقیف ماست. ما با دانه‌درشت‌ها برخورد می‌کنیم و تاکنون ۲۵ میلیون لیتر سوخت قاچاق توقیف کردیم.

وی همچنین درباره تجهیزات جدید این نیرو توضیح داد: ما ان‌شاء‌الله در زمان بسیار کوتاه آینده شناورهای اقیانوس‌پیما در سازمان ندسا خواهیم داشت. همچنین شناورهایی با سرعت ۹۴ نات و موشک‌انداز با فورس۴ خواهیم داشت. شناورهای اقیانوس‌پیما ۶۵متری در نیروی دریایی سپاه ساخته می‌شود که قابلیت حمل بالگرد هم دارد. در حوزه کشتی‌های بالگردبر و پهپادبر امسال شاهد الحاق این شناور به نیروی دریایی سپاه خواهیم بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی