امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۰۱۶۳
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰

اعلام وضعیت فوق العاده جنگی و بسیج عمومی در ارمنستان /باکو: ارمنستان مناطق مسکونی داخل خاک آذربایجان را بمباران کرد

خرداد:صبح امروز درگیری در منطقه مرزی جمهوری آذربایجان و ارمنستان رخ داده که در نتیجه آن تعدادی از طرفین جان خود را از دست داده و ادوات زرهی دو طرف نیز آسیب دیده است. هیچیک از دو طرف مسئولیت آغاز درگیری را بر عهده نگرفته‌اند.

به گزارش تسنیم، وزارت دفاع جمهوری آذربایجان اعلام کرد که ارتش ارمنستان ساعت 6 صبح امروز در طول خط مرزی بین دو کشور شروع به بمباران به مواضع ارتش این کشور و نیز مناطق مسکونی داخل خاک جمهوری آذربایجان کرده است.

این بمباران از زمین و هوا انجام گرفته است.

در همین حال شبکه خبری الجزیره به نقل از نخست‌وزیر ارمنستان از عملیات نیروهای جمهوری آذربایجان در قره باغ خبر می‌دهد.

بر این اساس وزیر دفاع ارمنستان اعلام کرد که نیروهای این کشور 2 هلی‌کوپتر و 3 پهپاد نیروهای مسلح جمهوری آذربایجان را سرنگون کرده‌اند.

مدتی پیش نیز بین نیروهای ارمنستان و جمهوری آذربایجان در منطقه تووز درگیری رخ داد که در نتیجه آن چند نفر از طرفین جان خود را از دست دادند.


 رسانه ها از اعلام وضعیت فوق العاده و بسیج عمومی در ارمنستان خبر می دهند.

 در پی درگیری رخ داده در منطقه قره باغ بین ارمنستان و جمهوری آذربایجان رسانه ها از اعلام حالت اضطراری و بسیج عمومی در این کشور خبر می دهند.

درگیری در منطقه مرزی قره باغ از صبح امروز آغاز شده و تعدادی از طرفین جان باخته اند و خساراتی نیز به تجهیزات و اماکن نظامی و غیر نظامی طرفین وارد شده است.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی