امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۰۲۴۲
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۱

اتحادیه اروپا: لبنان برای دستیابی به حمایت مالی باید دولت تشکیل دهد

خرداد: اتحادیه اروپا نسبت به استعفای نخست‌وزیر مکلف لبنان ابراز نگرانی و تاکید کرد لبنان برای دستیابی به حمایت صندوق بین المللی پول باید دولت تشکیل دهد.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: ما به خاطر استعفای مصطفی ادیب، نخست‌وزیر مکلف لبنان و شرایطی که وی را مجبور به اتخاذ چنین تصمیمی کرده، ناامید و نگران هستیم.

وی افزود: رهبران لبنان باید متحد شوند و نهایت تلاششان را برای تشکیل سریع دولت به کار گیرند. تشکیل فوری دولت برای رسیدن به توافق مطلوب با صندوق بین المللی پول ضروری است.

میشل عون، رئیس‌جمهور لبنان امروز (دوشنبه) بر پایبندی‌اش به طرح فرانسه برای حل بحران تاکید کرد.

یک منبع نزدیک به رئیس‌جمهور فرانسه اعلام کرد انصراف ادیب از تشکیل دولت یک "خیانت جمعی" از سوی احزاب سیاسی لبنان است. این منبع در عین حال تاکید کرد فرانسه از لبنان برای خروج از بحران حمایت می‌کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی